Koszula w motyw krzewu pomarańczy – do czego ją dopasować?

Obserwując asortyment wielu wiodących w sieci sklepów internetowych z odzieżą, zauważyć można prawdziwy renesans motywów roślinnych.

Na czoło wyłania się zwłaszcza grafika prezentująca egzotyczne owoce. Męskie koszule z motywami krzewu pomarańczy cieszą się dużą popularnością, ale często spotykamy się także z opiniami, że tego typu odzież trudno jest dopasować do typowo męskich stylizacji. Ile jest w tym prawdy?

Koszula w pomarańcze – z czym ją nosić?

Rozpinana koszula tego typu osadzona jest w ciemnozielonej estetyce, a owoce pomarańczy bardzo wyróżniają się na tego typu powierzchni. Motyw działa dla oczu silnie orzeźwiająco, jest to z pewnością idealna koszula na wiosnę oraz lato.

Jakie spodnie do niej dopasować? Na pewno powinny mieć przyjemny dla oka, soczysty kolor. W ten sposób zachowamy tropikalny charakter zestawu odzieżowego. Do koszuli w pomarańcze na zielono – czarnym tle polecamy spodnie typu chinosy w barwie intensywnej żółci lub oranżu. W ten sposób tropikalne owoce nadrukowane na tkaninie koszuli nie będą sprawiały wrażenia przypadkowych i całość zaprezentuje się jako przemyślana i spójna koncepcja. Można założyć także tradycyjne jeansy, ale efekt w porównaniu do pastelowych spodni będzie raczej średni.

Koszula w pomarańcze – jaką kurtkę do niej dopasować?

W środku lata kurtki są nam często zbędne, ale wieczorem warto założyć coś dodatkowego, gdy robi się chłodno. Świetnym uzupełnieniem dla koszuli w pomarańcze będzie klasyczna ramoneska z charakterystycznym kołnierzem i licznymi zamkami nie tylko z przodu, ale również po bokach.

Taka stylizacja z pewnością doda młodemu człowiekowi nieco zawadiackiego charakteru. Jeśli mamy możliwość zdobycia ramoneski w innym kolorze, niż tradycyjna czarna, możemy postarać się o kurtkę w odcieniach lekko przechodzących od pomarańczowego do delikatnego brązu.