Jakie kapelusze są dobre na lato dla kobiet?

Owalna twarz to idealna uroda. Pasują do niej wszystkie fasony kapeluszy. Do twarzy trójkątnej pasują kapelusze o sportowym kroju. Optycznie zmniejszają dysproporcję twarzy i wpływają na jej ładny kształt.

Kapelusz należy do niezbędnych rzeczy dla każdej modnej pani

Panie o kwadratowej buzi mogą nosić kapelusze z dużym rondem, ponieważ one zmiękczają rysy twarzy. Dla pań z okrągłą buzią dobre są kapelusze z małym rondem. Nosić mogą je zsunięte na tył głowy.

Jakie kapelusze noszą panie?

Panie w lecie noszą kapelusze:

  • słomkowe zdobione wstążką lub przypiętą broszką
  • z materiału jednobarwnego lub wzorzystego
  • bawełniane, z usztywnionym rondem
  • tiulowe
  • same daszki bez kapelusza

Efektowne kapelusze to jakość, solidność, trwałość. Przepiękne kapelusze sprawdzają się idealnie i są najlepszym rozwiązaniem dla niejednej pani.

O czym należy pamiętać przy wyborze kapelusza?

Filigranowe panie nie powinny nosić kapeluszy z wielkim rondem. Dlaczego nie? Ponieważ duży kapelusz przytłoczy taką panią. Do tęgiej sylwetki pasują małe kapelusze, które zmniejszają optycznie głowę w stosunku do sylwetki. Osoby wysokie mogą nosić kapelusze mające duże rondo. Fryzura powinna odsłaniać szyję, aby zachować proporcje.

Jeśli panie nie lubią nosić kapeluszy, to mogą nosić czapki z daszkiem. Będą one na pewno ładne i sprawdzą się jak najlepiej. Jest to wyjątkowa jakość i wygoda. Czapki z daszkiem są naprawdę ładne, dobrze się prezentują i sprawdzają się wyjątkowo dobrze. Zakup kapelusza jest sporym wydatkiem – markowy kapelusz kosztuje ok. 100 złotych lub więcej. Na wyprzedażach można kupić kapelusze za 20 złotych za sztukę, co jest naprawdę bardzo niską ceną.